ГОРЕЩО
Ето кои две други майки Козилата Белобрадова може да доведе в парламента да се жалят пред медиите (СНИМКИ)
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на Районно управление – Созопол разкриха кражба на пари, извършена от 21-годишна киргистанска гражданка, работеща като хотелски персонал.
препоръчано
На 21 септември около 13:00 ч. е подаден сигнал за липсата на две суми пари от хотелска стая – 2400 лв., собственост на 20-годишна жена, и 1000 лв., за които съобщи нейната 21-годишна съквартирантка.
В хода на разследването се установило, че именно тя е отнела по-голямата сума от съквартирантката си, като се е опитала да заблуди полицаите заявявайки, че и тя е жертва на кражба.
Жената е направила пълни самопризнания и е възстановила сумата от 2 400 лв. на потърпевшата. Работата по случая продължава.
свързани новини
Нападнаха мъж, отишъл да върне повредена стока в магазин край Мъглиж
1578
преди 11 минути
Иззеха опасни химикали и наркотици от дома на криминално проявен в Бургас
2067
преди 31 минути
Разбиха схема за любовни измами в Разградско
10264
преди 3 часа


