BG EN

Камерън: Великобритания подкрепя стремежа на Полша да укрепи източния фланг на НАТО

СВЕТЪТ ДНЕС

Камерън: Великобритания подкрепя стремежа на Полша да укрепи източния фланг на НАТО

5639
на 05.02.2016
Камерън: Великобритания подкрепя стремежа на Полша да укрепи източния фланг на НАТО
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Великобритания подкрепя стремежа на Полша да укрепи източния фланг на НАТО, заяви британският премиер Дейвид Камерън по време на брифинг преди среща с ръководителя на полското правителство Беата Шидло, предаде ТАСС.

препоръчано

„Ние искаме цялостно стратегическото партньорство с Полша, защото имаме общи интереси в областта на сигурността и отбраната, особено като се има предвид заплахата от страна на Русия“, каза британският премиер.

По думите му, е важно „срещата на върха на НАТО във Варшава да бъде успешна и да доведе до укрепване на източния фланг на НАТО“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ПИК TV: ИТН на консултации при Радев: ППДБ провалиха бюджета и взеха да бягат от отговорност (ОБНОВЕНА) ПИК TV: ИТН на консултации при Радев: ППДБ провалиха бюджета и взеха да бягат от отговорност (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 47
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК