BG EN

Камерън: Даваме 15 млн. лири като хуманитарна помощ за Украйна

Европа

Камерън: Даваме 15 млн. лири като хуманитарна помощ за Украйна

2462
на 23.02.2015
Камерън: Даваме 15 млн. лири като хуманитарна помощ за Украйна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят на Великобритания Дейвид Камерън заяви, че страната му ще отдели 15 милиона лири като хуманитарна помощ за бедстващите хора в Украйна, предаде РИА Новости, цитирани от "Фокус".

препоръчано

„Трябва да се съсредоточим върху разрешаването на хуманитарните проблеми. Днес беше взето решение за отпускане на 15 милиона лири като помощ за Украйна“, каза Камерън.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК