ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Атентатор-самоубиец е взривил колата си във входната врата на хотела "Мака Мукарамах" в центъра на Могадишу, посещаван често от държавни служители, предаде БТА, позовавайки се на Асошиейтед прес.
препоръчано
Вътре в сградата се чува стрелба. Възможно е нападателите, които контролират напълно хотела, да държат заложници. Според полицейски офицер засега не е ясна мишената на нападателите. Очевидци видели два унищожени автомобила и едно мъртво тяло пред входа на хотела. Отговорност за атаката пое Аш Шабаб.
Камикадзе уби 20 души в Сирия
4440
на 20.03.2015


