BG EN

Камило Плачи продължава болничното си лечение в Италия

Волейбол

Камило Плачи продължава болничното си лечение в Италия

5623
на 08.08.2013
Камило Плачи продължава болничното си лечение в Италия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Селекционерът на националния отбор по волейбол Камило Плачи продължава да се лекува от болестта, която го мъчи от престоя му в Мар дел Плата, Аржентина за финалите на Световната лига, в болница "Франческо Ферари" в Казарано.

препоръчано

Както вече писахме, той е приет от отделението по неврология, което е ръководено от Роко Скарпело. Поради тази причина специалистът ще пропусне първата седмица от подготовката на националите за Европейското първенство в Полша и Дания от 20 до 29 септември. България ще играe в град Гдиня срещу Германия, Чехия и Русия.  

Днес в зала "Христо Ботев" всички национали ще започнат подготовка, като заниманията ще бъдат водени от помощниците на Плачи. 


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК