ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 45 години е загинал, след като е бил блъснат от товарен автомобил. Това съобщиха от ОДМВР - Перник.
Инцидентът е станал около 02,20 часа вчера през нощта на автомагистрала „Струма“ в района на село Долна Диканя. Товарен автомобил „Ивеко“ блъснал движещ се по пътното платно 45-годишен столичанин, който загинал на място. Автомобилът е управляван то 41-годишна жена от софийското село Лозен и се е движел посока столицата.
Трупът е закаран в Съдебна медицина – Перник, за аутопсия, а причините са в процес на установяване.
Извършен е оглед от служители на ОДМВР – Перник, и е образувано досъдебно производство.
Действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.
препоръчано
свързани новини
Кола уби на място пешеходец на АМ "Струма"
22170
на 14.10.2017
Пиян отнесе с кола част от ограда в имот в село Горна Вереница
7986
преди 4 часа


