ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Петима души загинаха и 17 бяха ранени днес при тежка катастрофа в град Нурдагъ, окръг Газиантеп, Югоизточна Турция. Това съобщи днес валията на Газиантеп Кемал Чебер, цитиран от телевизия СиЕнЕн-Тюрк.
препоръчано
Инцидентът е станал, след като са отказали спирачките на камион, който след това се е врязал в четири коли, спрели на червен светофар на път в Нурдагъ.
Състоянието на петима от ранените е много тежко, информира телевизия НТВ.
На мястото на инцидента са изпратени много линейки, екипи на Националните медицински спасителни екипи (УМКЕ), пожарни коли.
Целият град Нурдагъ буквално бе сринат при унищожителните земетресения със сила 7,7 и 7,7 на 6 февруари.
свързани новини
ТЕЖКА КАТАСТРОФА В ТУРЦИЯ: Автобус излетя от пътя, има жертви и ранени (ВИДЕО)
16624
на 30.09.2023


