ГОРЕЩО
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Двукратната олимпийска шампионка прекратява спортната си кариера
Край на спортната си кариера слага двукратната олимпийска шампионка по художествена гимнастика Евгения Канаева. „Преди всичко, прекратявам кариерата си. Имах избор да продължа с тренировките, или да премина към друга дейност“, сподели руската гимнастичка пред РИА Новости. Във вторник именитата гимнастичка бе избрана за вицепрезидент на Руската федерация по художествена гимнастика и ще продължи да работи в името на любимия си спорт. Президент продължава да е старши треньорката на сборная Ирина Винер. През август Евгения Канаева стана първата в историята на художествената гимнастика двукратна олимпийска шампионка. Рускинята спечели титлите в Пекин 2008 и в Лондон 2012. Канаева е и трикратна световна шампионка, наред с българките Мария Петрова и Мария Гигова. Плюс това е спечелила 17 златни медала от шапионати на планетата. Малцина знаят обаче, че част от съчетанията на руската гимнастичка през годините поставяше българската треньорка Людмила Димитрова.препоръчано


