ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на район "Подуяне" Ева Митова: Важно е доброто взаимодействие на районната администрация с местните читалища
18376
на 14.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на район „Подуяне” Ева Митова се срещна с представители на читалищата в района. На срещата присъстваха и кандидатите на ГЕРБ за общински съветници Милена Янкулова и Силвия Христова.
препоръчано
”За един район е много важен културния календар, а неговото осъществяване е възможно при добро взаимодействие на районната администрация с местните читалища”, каза Митова.
свързани новини


