ГОРЕЩО
Хороскопът казва: имаш късмет: кои зодии са родени за джакпота тази пролет
ЗОМБИ-АПОКАЛИПСИС! Коцето от "Възраждане" изпадна в тих ужас след това, което преживя на път от Варна за София
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
Стоян Едров беше единственият, пожелал кметския пост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Със 198 гласа Стоян Едров от ГЕРБ е избран за кмет на кметство Генерал Киселово в община Вълчи дол. Едров беше единственият кандидат за кметския пост, като 215 души от общо 429 имащи право на глас са дали своя вот на частичните избори.
препоръчано
Изборният ден в населеното място приключи в 20.00 часа, като не са постъпвали сигнали за нарушения на изборния процес. До частичните избори за кмет се стигна, след като избраният на местните избори миналата година поиска предсрочно прекратяване на мандата.
ГЕРБ спечели изборите в село Врабево
11982
на 11.12.2016


