ГОРЕЩО
ШИРОК ПРОФИЛ: Лама Иво контактувал с извънземни, правил е хипнози и се подвизавал като шаман
Станислав Анастасов РАЗОБЛИЧИ Мирчев: На лъжата краката са къси - знаем защо той пуска фалшиви димки по време на изслушването за трагедията в хижа "Петрохан"
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Директорката на училище "Космос" поверила двамата си сина на Калушев
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Капитанът на Пари Сен Жермен Тиаго Силва фаворизира актуалния крал на Европа Барселона преди официалното начало на груповата фаза в Шампионската лига. "Барса е над всички, след това са Байерн и Реал Мадрид. Малко по-надолу са Манчестър Сити, Челси и ПСЖ", заяви бразилският бранител в интервю за френския "Екип".
препоръчано
"Ние сме по-силни от миналия сезон. На хартия разполагаме с най-големия потенциал. Имаме прекрасни футболисти", каза още Силва. Парижани са в група заедно с Реал Мадрид, Шахтьор (Донецк) и Малмьо. Тази вечер френският тим приема шведите.
Тиаго Силва пропуска реванша с Барселона
6062
на 20.04.2015


