ГОРЕЩО
САПУНКА ПРЕД ЦЕЦКА: Оклюмал и уморен Денков се напъна да замаже финансовия позор на Асен Василев. Ето защо Академикът се ядоса на ген. Атанасов
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Венецуела Николас Мадуро заяви, че Каракас възнамерява да закупи нови партиди въоръжение от Русия и Китай, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Проведох преговори с президента на Русия Владимир Путин и китайския президент Си Дзинпн. Много скоро ще започне работа комисия, която ще състави план за закупуването на най-съвременно въоръжение с цел засилване на военно-техническото снабдяване и системите на въоръжение на нашата родина”, заяви Мадуро.


