ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепремиерът Красимир Каракачанов заяви, че Македония не изпълнява ангажиментите си по договора за добросъседство с България.
“Бих приел, че договорът е изпълнен, когато видя учебниците, по които учат децата, и ако в тези учебници има ден на въстанието против “бугарски окупатор“, ако пак пише, че цар Самуил е македонски цар, който се е борил срещу византийците и Българите - значи договорът не е изпълнен“, каза той пред журналисти в Пловдив, предаде БНР.
Според Каракачанов договорът със Скопие е само основа за разбирателство и не ангажира автоматично България с подкрепа за членството на Македония в ЕС и НАТО.
препоръчано
свързани новини
Борисов на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА с младежите на ГЕРБ (СНИМКИ)
29455
преди 39 минути


