ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сесил Каратанчева победи трудно с 5:7, 6:4, 6:3 срещу словачката Магдалена Рибарикова в квалификациите на турнира по тенис в Синсинати с награден фонд над 2.7 милиона долара.
препоръчано
Успехът, дошъл след 134 минути игра, осигури 3105 долара от наградния фонд и 20 точки за световната ранглиста на българката. Каратанчева ще играе срещу германката Юлия Гьоргес в мач за влизане в основната схема на турнира в щата Охайо.
До момента Гьоргес и Сесил Каратанчева имат по две победи в четирите двубоя помежду им. Срещата на българката с германската тенисистка трябва да започне тази вечер около 21 часа българско време./БТА
Каратанчева с победа на старта в Полша
5873
на 29.07.2015
Каратанчева отпадна навръх рождения си ден
5640
на 09.08.2015


