BG EN

"Карибското тяло" Пенка отново се пусна по бельо (снимка)

Бомба

"Карибското тяло" Пенка отново се пусна по бельо (снимка)

79456
на 02.09.2014
Карибското тяло Пенка отново се пусна по бельо (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кандидатката за „Мис България“ Пенка Георгиева отново пусна свои снимки по бельо.

препоръчано

Карибското тяло се опитва по всички възможни начини да привлече вниманието към себе си.

След като на историите й за годеж с иракчанин не бе обърнато достатъчно внимание, ромката реши, че е най-добре да заголи тяло за сетен път, пише в. „Всеки ден“.

Вместо да си вдигне рейтинга и да я хвалят, тя бе съсипана от негативни коментари. „И за без пари не става“, „Предложения за страшни филми получавала ли си?!“, са само част от най-„милите“ от тях.

пенка.jpg

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК