BG EN

Кари Ъндърууд стана майка на момченце

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Кари Ъндърууд стана майка на момченце

12594
на 04.03.2015
Кари Ъндърууд стана майка на момченце
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Певицата Кари Ъндърууд роди първото си дете, което е момченце, съобщиха Асошиейтед прес и Франс прес.

препоръчано

Айзая Майкъл Фишър се е родил в петък. Вчера певицата съобщи новината в Туитър и пусна снимка на малката му ръчичка. Кари Ъндърууд и хокеистът Майк Фишър започнаха да се срещат през 2008 г., след като се запознаха на концерт на певицата. Двойката се сгоди през декември 2009 г. и шест месеца по-късно сключи брак в Грийнсбъро, Джорджия. На сватбата присъстваха 250 гости, информира БТА.

Кари Ъндърууд, която е на 31 години, се прочу, след като стана победителка в шоуто "Американски идол". Певицата е носителка на седем награди "Грами" и е продала над 15 милиона копия от албумите си по света. Тя е първата жена, печелила два пъти топ отличието за шоумен на годината на американската Академия за кънтри музика.

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО) Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК