BG EN

КАРЪЦИ: Домакин простреля госта си в окото

Инциденти

КАРЪЦИ: Домакин простреля госта си в окото

7419
на 02.04.2019
КАРЪЦИ: Домакин простреля госта си в окото
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

51-годишен мъж е прострелял с въздушна пушка в окото свой познат в село Тръница. Това съобщиха от ОДМВР - Шумен.

На 1 април е бил приет сигнал, че предния ден около 14 часа в жилище на ул. „Васил Левски“ в село Тръница 51-годишен мъж произвел по непредпазливост изстрел с въздушна пушка и прострелял в областта на окото 38-годишния си гостенин.

Мъжът бил откаран за преглед и настанен в болнично заведение.

Извършен бил оглед, образувано е досъдебно производство за нанесена телесна повреда в полицейското управление в Нови пазар.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК