BG EN

Каталунският президент: ЕС ще позволи на Шотландия да бъде член на съюза

СВЕТЪТ ДНЕС

Каталунският президент: ЕС ще позволи на Шотландия да бъде член на съюза

3957
на 10.09.2014
Каталунският президент: ЕС ще позволи на Шотландия да бъде член на съюза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на испанската провинция Каталуния, която се бори за независимост, заяви, че е сигурен, че ЕС ще позволи на Шотландия да бъде член на съюза, при положение, че тя стане независима от Великобритания след референдума следващата седмица, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.

препоръчано

„Ако отговорът „Да” надделее, аз съм сигурен, че ще има бързи преговори, дори незабавни, които ще трябва да запазят Шотландия в рамките на Европейския съюз”, заяви Артур Мас в интервю.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 140
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК