ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един полицай от руския КАТ беше убит, а неговият колега ранен, след като шофьор на Жигула хвърли бомба срещу тях, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Пресслужбата на московската полиция уточни, че екип от местния КАТ е пристигнал около 7.30 часа в петък сутринта на мястото на катастрофата между BMW и ВАЗ -2104 на улица Свобода в град Железнодорожний, разположен източно от Москва.
При съставянето на акта за катастрофата 54-годишният шофьор на Жигулата хвърлил бомба. При нейното избухване загинал единият полицай, а другият е бил ранен.
Атентаторът е бил задържан от силите на реда. Установено е, че той е пиян. След като изтрезнее в ареста ще бъде разпитан.
Полицията установява вида на бомбата.
Свлачища във Филипините убиха четирима души след проливни дъждове
9201
преди 9 часа
Тигрите се завръщат в Казахстан след десетилетия отсъствие
14585
на 05.08.2026


