ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Катастрофа между „Хюндай” и „Опел” задръсти изхода на Бургас в посока София в пиковия час – 17,30 ч. Колони атвомобили са се образували в платното от ценътра на града към магазин МЕТРО, както и от ж.к. „Славейков” към ж.к. „Изгрев”.
препоръчано
При катастрофата са причинени само материални щети, но пътничка в единия от автомобилите изпадна в шок и плаче неудържимо. На място пристигна полиция, която да установи причините за инцидента.
Задръстването опъна нервите на шофьорите, затова се въоръжете с търпение, ако минавате от там в момента, пише Флагман.



