ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
35-годишна жена e с опасност за живота след катастрофа станала в неделя вечерта на международния път Е-80, край хасковското село Стойково. Лек автомобил Опел Вектра предприел изпреварване на забранен участък и се блъснал челно в Опел Астра, който се движил в насрещното платно.
препоръчано
Освен жената са ранени още трима души, сред които и 7-годишно момче. Очевидци разказали на полицаите, че мъжът от автомобила с българска регистрация се движил с висока скорост.
Катастрофата е сталата при интензивен трафик по Е-80. Заради инцидента движението по международния път бе затворен за час./topnovini.bg
свързани новини
Блокираха и пътя Димитровград-Хасково, хвърчат яйца и пиратки
4279
на 18.02.2013
ОТПАДА ГОРЕЩА ВЕРСИЯ: Убийците на Загатото не пипнали сейфа му с часовници за милиони
92909
преди 47 минути


