BG EN

КАТ: Гъста мъгла е вероятната причина за верижните катастрофи на „Тракия”

ЧАС ПИК

КАТ: Гъста мъгла е вероятната причина за верижните катастрофи на „Тракия”

4997
на 31.03.2014
КАТ: Гъста мъгла е вероятната причина за верижните катастрофи на „Тракия”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гъста мъгла и намалена видимост са най-вероятните причини за двете верижни катастрофи на АМ "Тракия". Това каза началникът на "Пътна полиция" - Пловдив Радослав Начев.

препоръчано

По данни на водачите, участвали в произшествията, мъглата е била толкова гъста, че не са имали пряка видимост между двата инцидента, което на практика означава, че катастрофите са независими една от друга. Конкретните причини са в процес на изясняване, информира БТА.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК