ГОРЕЩО
ГДБОП влезе в централата на ВиК-Бургас
Радев С КЛЮЧОВИ ПОДРОБНОСТИ за преговорите с "Литаско“ за "Лукойл“
Иво Оземпика заслужава як народен шут и полет към кошчето на историята
В НЕИЗВЕСТНОСТ: Издирваният заедно с 11-годишната Наталия изчезвал и преди, криел се в изоставени къщи. Властите задействаха BG-ALERT
Човек на Радев РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета и ПОСОЧИ Асен Василев с пръст за тежката ситуация с държавните финанси
ЧАС ПИК
КАТ одрусва Милен Цветков с до 200 лв. глоба след катастрофата вчера, взимат му девет точки от талона
12159
на 05.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 100 до 200 лв. глоба ще отнесе от КАТ телевизионният водещ Милен Цветков, след като се вряза с джипа си „Субару” в задницата на волво, съобщава „Телеграф”. Девет точки ще бъдат отнети от контролния талон на журналиста.
препоръчано
Малко след 10 часа сутринта във вторник Цветков се движел с автомобила си из столичния кв. „Гео Милев”. На светофар той натресъл отзад колата на руса жена на средна възраст. След кратка разправия те извикали Пътна полиция. Оттам били категорични, че Милен Цветков е виновен, понеже не спазвал дистанция и карал с несъобразен скорост.
Големината на глобата на Цветков ще зависи от това какви предишни нарушения на пътя е имал, съобщили от КАТ-София.
ГДБОП влезе в централата на ВиК-Бургас
8967
преди 39 минути
Финансовият министър успокои общините - пари за тях ще има
4848
преди 45 минути
Радев С КЛЮЧОВИ ПОДРОБНОСТИ за преговорите с "Литаско“ за "Лукойл“
16662
преди 46 минути
ЗЛОВЕЩО: Откриха човешки останки в Свищов
13811
преди 1 часа


