BG EN

Кейлор Навас: Много сме разстроени от загубата

Световен футбол

Кейлор Навас: Много сме разстроени от загубата

8507
на 28.02.2018
Кейлор Навас: Много сме разстроени от загубата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вратарят на Реал Мадрид Кейлор Навас се чувства много разстроен след загубата от Еспаньол в 26-ия кръг на Примера дивисион. Костариканецът има право, тъй като победното попадение за домакините падна в последната добавена минута, а след Реал нямаше време за реакция.

“Нормално е, да не се чувстваме добре, защото искахме да победим. Въпреки това от тази загуба не може да се прави извод, че сме направили крачка назад. Понякога печелиш, друг път губиш. Трябва да се прояви характер в такива ситуации и да продължиш напред. Трябва да продължим да бъде пълни професионалисти. Реал е сплотен отбор, заедно печелим и заедно губим. Тази година просто всичко върви сложно”, коментира вратарят на Реал пред “Марка”.

препоръчано

Спортал

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК