ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният секретар на САЩ Джон Кери и иранският външен министър Мохамед Джавад Зариф са провели в петък втори и третия кръг от преговори във Виена, където политиците участваха в международната среща за сирийската криза, съобщава иранската агенция IRNA, цитирана от Фокус.
препоръчано
Първата среща на ръководителите на външните ведомства на САЩ и Иран се проведе във Виена вчера. Според Държавния департамент на САЩ, тогава страните са обсъдили изпълнението на споразуменията за иранската ядрена програма.
Второто и третото заседания на политиците били проведени в петък вечер. Кога точно са се срещнали Кери и Зариф и за какво точно са разговаряли не беше уточнено.
Шефът на YouTube ограничи екранното време на децата си, притеснява се за...
7539
преди 14 часа
Чили избира Антонио Каст за президент с рязък завой надясно
10442
преди 19 часа
Първи сняг зарадва жителите на Ню Йорк
7448
преди 20 часа


