ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният секретар на САЩ Джон Кери заяви, че първи август е целевата дата за прехода на политическата власт в Сирия. Ако дотогава не се постигне прогрес, според него ще трябва да се действа по друг начин, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Говорих с външния министър на Русия Сергей Лавров за това, че целевата дата за прехода на политическата власт в Сирия е 1 август. Сега е началото на май. Или нещо ще се случи в следващите месеци, или ще ни се наложи да действаме иначе“, заяви Кери.
В Сирия от 2011 г. продължава въоръжения конфликт между правителството и отрядите на въоръжената опозиция.


