ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фирмата PMI WW Brands B.V. e уведомила КЗП, че изтегля от пазара термочашите “Stanley Switchback” и “Stanley Trigger Action” поради опасност при използването им.
препоръчано
Установено е, че елементите на резбата на капака на термочашите могат да се свият при излагане на топлина и напрежение от движение, което би могло да доведе до отделяне на капака по време на употреба и възникване на опасност от изгаряне.
PMI започва процедура по изтегляне на засегнатите стоки от пазара.
На потребителите се препоръчва да спрат да използват засегнатите термочаши и да се свържат с търговеца, от когото е купен продуктът за допълнителна информация и подадат валидно искане за рекламация.
свързани новини
КЗП забрани устройство срещу паник атаки
31757
на 26.11.2024
Над 1500 души попълниха анкетата за контролните действия на НАП
3648
преди 55 минути
ИЗСЛЕДВАНЕ! Балканите са загубили 2500 км естествени реки
5506
преди 2 часа
Почина писателят Петър Велчев
9395
преди 3 часа


