ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ИЗНЕНАДВАЩО: ЕП не свали имунитета на Никола МИнчев
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Франкофонският тв канал TV5Monde от 22 часа снощи стана жертва на хакери, които обявиха, че са от "Ислямска държава". Те възпрепятстват излъчването от канала и са хакнали и интернет сайтовете му, съобщи пред АФП генералният директор Ив Биго. "Ние не сме в състояние да излъчваме на нито един от нашите канали.
препоръчано
Сайтовете ни и социалните мрежи не са под наш контрол и на тях се афишират исканията на "Ислямска държава", каза той. На "Фейсбук" страницата на телевизията хакерите са поставили документи за самоличност и CV-та на близки на военни, участващи в операции срещу ИД. /БГНЕС
Хакерската група "Анономните" обяви нова кибератака срещу Израел
6157
на 30.03.2015


