BG EN

Киев изрази надежда, че преговорите в Минск ще позволят достигането на конкретен резултат

СВЕТЪТ ДНЕС

Киев изрази надежда, че преговорите в Минск ще позволят достигането на конкретен резултат

2140
на 24.12.2014
Киев изрази надежда, че преговорите в Минск ще позволят достигането на конкретен резултат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Минските споразумения са комплексни, поради което трябва да се изпълняват в пълен обем, заяви говорителят на украинското министерство на външните работи Евгений Перебийнис, предаде Укринформ.

препоръчано

По неговите думи, по време на сегашните преговори в Минск делегациите ще се концентрират върху въпросите около незабавното прекратяване на огъня, извеждането на тежкото въоръжение, освобождаването на заложниците, извеждането на чуждестранните войски от територията на Украйна и надеждния контрол на руско-украинската граница.

„Ние се надяваме , че преговорите в Минск ще позволят достигането на конкретни споразумения. Най-важното е тези разговори да доведат до конкретен резултат и напредък”, заяви Перебийнис.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК