BG EN

Ким Катрал: Трудно ще се съберем за "Сексът и градът 3"

Шоу свят

Ким Катрал: Трудно ще се съберем за "Сексът и градът 3"

11367
на 15.04.2015
Ким Катрал: Трудно ще се съберем за Сексът и градът 3
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актрисата Ким Катрал, известна като Саманта Джоунс в хитовия сериал "Сексът и градът", заяви, че е малко вероятно четирите актриси да се съберат за трето продължение на едноименния филм.

препоръчано

Според Катрал в момента всички участнички в романтичния филм са заети с други проекти. "Наистина не знам. Изглежда всички вече се занимават с други неща. Ще бъде много трудно отново да се съберем заедно. Но винаги, когато се видим, е все едно никога не сме се разделяли", сподели актрисата в отговор на въпрос има ли някаква перспектива за "Сексът и градът 3".

Ким разкри още, че все още й се предлагат роли, които имат поразителна прилика с екранната й героиня в комедията, въпреки че поредицата приключи през 2004 г. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК