ГОРЕЩО
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
Гръмна новина, че Путин е готов на мирни преговори след недостига на гориво заради украинските удари
МИРИШЕ НА СКАНДАЛ! Скопие привика посланика ни заради воаяжа до Пампорово на съпругата и сина на Мицкоски
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
РЕЦИДИВИСТ! Бербатов пак гази закона с кални бутонки. Спря като “арабин в пустиня” на столична улица! (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерът на Северна Корея Ким Чен Ун е заявил, че е готов да проведе денуклеаризация на КНДР, съобщава РИА „Новости”.
препоръчано
Това той е заявил по време на срещата си с американския президент Доналд Тръмп в столицата на Виетнам Ханой. Днес е втория ден от срещата между лидерите на САЩ и КНДР.
„Ако не бях готов за провеждане на денуклеаризация, нямаше да съм тук (б.р в Ханой)”, отбеляза Ким Чен Ун.
От своя страна Доналд Тръмп определи изявлението на Ким Чен Ун като „най-добрият отговор”.
Превод и редакция: ПИК
свързани новини
Американският президент се надява на успешно сътрудничество с Ким Чен Ун
7616
на 28.02.2019
Доналд Тръмп обеща да не бърза в преговорите с Ким Чен Ун
12056
на 28.02.2019
Започна вторият ден от срещата между Доналд Тръмп и Ким Чен Ун във Виетнам
12504
на 28.02.2019
Медиите в КНДР съобщиха за „приятния разговор” между Ким Чен Ун и Доналд Тръмп
10941
на 28.02.2019


