ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
САМО В ПИК: Явор Бахаров гази закона - заради бременната си жена минава на червено (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Приватизационната сделка за гръцкото пристанище Пирея най-сетне бе официално оформена. То бе продадено на китайската компания "Коско" за 368,5 млн. евро.
препоръчано
Договорът бе подписан в Атина от премиера Алексис Ципрас, шефа на Агенцията по приватизация и председателя на борда на директорите на "Коско" Сю Лижънг.
Първоначално китайската компания придобива 51% от Пирея за 280 млн. евро. Още 16% тя ще получи след 5 г. срещу 88,5 млн. евро и инвестиции от 350 млн. След подписването на договора се стигна до сблъсъци между полицията и противници на приватизацията на пристанището, съобщи в. "Катимерини".
свързани новини
Над 3 кг кокаин откри кипърската полиция в Ларнака
5992
преди 3 часа
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
18520
преди 3 часа
Израел нанесе масиран въздушен удар по ливанския град Тир
8637
преди 5 часа


