BG EN

Китайци сезират ФИФА заради трансфера на Дидие Дрогба

Световен футбол

Китайци сезират ФИФА заради трансфера на Дидие Дрогба

1285
на 30.01.2013
Китайци сезират ФИФА заради трансфера на Дидие Дрогба
Китайският клуб "Шанхай Шенхуа" ще сезира ФИФА във връзка с трансфера на бившия нападател на "Челси" Дидие Дрогба в "Галатасарай", съобщи Ройтерс. 34-годишният национал на Кот д'Ивоар премина в гранда от Истанбул в началото на седмицата, подписвайки договор за година и половина. Според Шанхай Шенхуа обаче Дрогба има действащ договор с клуба и не му е предоставен статут на свободен агент. "Шокирани сме. Дрогба все още има договор с "Шанхай Шенхуа". Отборът е готов да събере доказателства и да го предостави на ФИФА, за да защити своите интереси", се казва в официално съобщение на китайския отбор. Дрогба в момента е с отбора на Кот Д'Ивоар на турнира за Купата на африканските нации. През миналия месец нападателят поиска разрешение да напусне "Шанхай Шенхуа" и да играе под наем в Европа, но от ФИФА отхвърлиха молбата му.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК