ГОРЕЩО
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Слабите икономически показатели са принудили китайските власти да предприемат девалвация на националната валута с 1.9%, съобщава Reuters, цитиран от "Фокус". Основната причина, поради която е взето решението за девалвация на юана е понижаването на китайския износа с 8.3%, предизвикан от намаляване на търсенето в основните търговски партньори на Китай- Европа, САЩ и Япония.
препоръчано
„Понеже търговията на Китай създава високи излишъци, ефективният курс на юана , както и преди е силен спрямо по-голямата част от световните валути, поради което с цел подкрепа на националния пазар бе взето решение за девалвиране на националната валута“, се посочва в съобщение на Народната банка на Китай.
свързани новини
Китай ще изчислява курса на юана към долара по нов метод
5038
на 11.08.2015
Революционно откритие: Клетъчни запаси от мазнини пазят тялото от вируси
10023
преди 8 часа
Северна Корея заяви, че ядреният ѝ арсенал ще бъде обновяван постоянно
7418
преди 12 часа
Надпреварата за наследник на Гутериш се разширява
10660
на 26.07.2026


