ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Киро и Божанов са на седмото небе! Делото срещу тях за изнудване и заплахи е в ръцете на любим съдия на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хърватският президент Колинда Грабар Китарович насрочи редовни парламентарни избори на 8 ноември тази година, съобщи хърватската национална телевизия ХРТ, цитирана от БТА.
След обявяването на датата на изборите започва да тече двуседмичен срок за предаване на кандидатските листи за изборите на Държавната избирателна комисия. След това са предвидени 48 часа за евентуални жалби, след чието изтичане започва официалната предизборна кампания.
Президентът призова хърватските граждани "да вземат съдбата си в свои ръце" и да гласуват на изборите.
препоръчано


