ГОРЕЩО
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯ БЕЗ АНАЛОГ: Калушев ПОЛУЧАВАЛ СТОТИЦИ ХИЛЯДИ от родители на деца, които обучавал
Ще носи ли Борислав Сандов отговорност за договора, легитимирал паравоенната структура край Петрохан?
Вижте ПЪРВАТА РЕАКЦИЯ на бащата на 15-годишния Александър Макулев, открит мъртъв в кемпера на Калушев (СНИМКА)
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският №1 в мъжкия тенис Григор Димитров започна участието си на турнира от серията "Мастърс" в Шанхай с отлична победа.
препоръчано
Поставеният под №10 в схемата Димитров надигра Денис Истомин (Узбекистан) с 6:3, 6:3 в мач от първия кръг на състезанието. Това бе първият двубой между двамата на ниво ATP.
Българинът и Истомин се бяха срещали веднъж досега, като мачът не е в официалната статистика, тъй като не е от турнир на ниво ATP.
През 2009 година Истомин побеждава българина с 3:6, 6:2, 7:6 (3) на състезание във Франция.
Сега обаче по-голямата класа на Григор си каза думата.


