ГОРЕЩО
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мега звездата на гранда Барселона - Лионел Меси, каза остри думи за тима, след като стана ясно, че Барса завършва на второ място във вече завършилата кампания на Ла Лига.
Барселона сега насочва вниманието си към подновяването на сезона в Шампионска лига. А според информация от Пиренеите миналия уикенд е била проведена среща между Меси и Кике Сетиен (старши треньор на Барса).
Визира се, че инициатор на разговора е Сетиен като беседата е продължила около 30 минути. И основната цел е да няма вътрешно напрежение в гранда. Твърди се, че разговорът между Кике Сетиен и Лионел Меси е бил позитивен.
препоръчано
свързани новини
Кике Сетиен: Надявам се да водя Барса в Шампионска лига, но...
12139
на 18.07.2020
Лео Меси с тежки фрази за Барса
29885
на 18.07.2020
Барса продава Ракитич скоро?
18887
на 22.07.2020


