ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кметът на Каракас Антонио Ледесма е обвинен в заговор срещу правителството на Венецуела, подкрепяйки групировки, които се опитват да дестабилизират страната, съобщи прокуратурата на южноамериканската страна. Ледесма бе арестуван през февруари. Тогава президентът Николас Мадуро го обвини за смъртта на цивилни по време на размириците през 2014 г. и участие в подготовка за държавен преврат.
препоръчано
Намерение да защитава опозиционера по време на съдебния процес обяви бившият испански премиер Фелипе Гонсалес. Прокуратурата поиска да бъде удължен срокът на задържане на заподозрения.
Николас Мадуро даде старт на война с корупцията във Венецуела
4112
на 04.08.2013


