BG EN

Кметът на Пловдив ще се оперира след усложнения от COVID-19

Акценти

Кметът на Пловдив ще се оперира след усложнения от COVID-19

39472
на 26.05.2021
Кметът на Пловдив ще се оперира след усложнения от COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на Пловдив Здравко Димитров ще бъде опериран, съобщава "Пловдив 24.бг". Градоначалникът вече е излязъл в отпуск по болест за 3 месеца. Димитров има проблем със става на крака и тя ще бъде сменена, разкриха лекарите.

препоръчано

Те смятат, че здравословният проблем е последствие от тежкия ковид, който изкара кметът. Поради здравословния си проблем Здравко Димитров не присъства и на честването на 24 май. 

В края на миналата година пловдивският кмет беше опериран заради счупено рамо. А сега в периода на болничния му, ще го замества  единият от деветимата му заместници - Величко Родопски. 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК