BG EN

Кметът на Разлог ожени сина си

Региони

Кметът на Разлог ожени сина си

10805
на 22.07.2019
Кметът на Разлог ожени сина си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на Разлог Красимир Герчев вдигна сватба на сина си Иван. Сватбеното тържество се състоя в комплекс Реденка до Разлог.

препоръчано

Иван и избраната от него Константина направиха годеж преди 2 години, миналата година сключиха брак, роди се и дъщеря им Ирина, и едва сега смогнаха да вдигнат сватба, предава "Труд".

„Мили деца,съхранявайте християнските ценности на българското семейство! Пазете любовта.Защото любовта дълго търпи и е милостива. Любовта не завижда. Любовта не се превъзнася, не се гордее, а се радва заедно с истината." Това им пожела кметът на Разлог, който със съпругата си вдигнаха тежки наздравици и играха хора.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК