BG EN

Кмет на казанлъшко село в болница след побой

Инциденти

Кмет на казанлъшко село в болница след побой

12454
на 14.10.2018
Кмет на казанлъшко село в болница след побой
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметът на казанлъшкото село Енина Веско Андреев е приет в болница с тежки наранявания по лицето, съобщи "Дарик".

препоръчано

Инцидентъ се е разиграл в късните часове на 13 октомври (събота), когато в селото са празнували храмовия си празник и годишния си събор.

Група младежи настояли оркестърът, който е свирил на празника, да продължи, въпреки изтеклото време на поетия ангажимент. Кметът на селото се е намесил, което довело до свада, която прераснала в сбиване.

Андреев е откаран в болницата, а младежите са арестувани.

Полицията изяснява чия е в действителност вината за сбиването и нараняванията.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК