BG EN

КНСБ: Токът да поевтинее до 12%

ТОП НОВИНАТА

КНСБ: Токът да поевтинее до 12%

3150
на 25.02.2013
КНСБ: Токът да поевтинее до 12%
Кристалина Георгиева е изборът на КНСБ за служебен премиер. Предложението направи синдикалният лидер Пламен Димитров на среща с протестиращи. Темата бе как и с колко да бъде свалена цената на тока. Цената му в следващите месеци трябва да бъде намалена между 8 и 12 процента, според Димитров. Но не уточни как ще стане това. Следващите правителства, които и да са те, ще превърнат България от държава в територия, обявиха шефове на инициативни комитети на протестите от страната на срещата. 23 представители на бунтовни градове присъстваха на съвещанието, което приключи преди минути. "Парламентът трябва да работи поне още един месец, иначе ще стане безвластие. Всичко е в ръцете на президента Росен Плевнелиев. Когато всички партии му откажат да съставят служебно правителство, той трябва да остави парламента да работи, а не да бърза да го разпусне и да формира  кабинет. Защото когато улицата гори, държавата е заплашена от анархия. И не трябва да има безвластие", каза пред ПИК лидерът на КНСБ Пламен Димитров. .
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК