ГОРЕЩО
Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
36 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима машинисти на метрото в София са положителни за коронавирус. Това потвърди изпълнителният директор на столичния “Метрополитен” Димитър Братоев.
препоръчано
Първите им симптоми се появили преди около седмица и не са идвали на работа.
Изследват се още над 20 контактни лица сред колегите на машинистите. Всички те са извадени от графика.
Помещенията, които са обитавани от заразените служители, са дезинфекцирани, включително депата и кабините на влаковете, съобщава Би Ти Ви.
Машинистите са нямали контакт с пътниците.
115 акта са написани в метрото за неносене на маски
10898
на 14.10.2020
ОТ ПОНЕДЕЛНИК: Хайки за маски тръгват в метрото и в трамваите
15459
на 11.10.2020


