BG EN

Кокала клати лиценза на Локо (Сф)

Футбол

Кокала клати лиценза на Локо (Сф)

2259
на 15.03.2014
Кокала клати лиценза на Локо (Сф)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Синята" легенда Емил Велев постави под въпрос лиценза на Локомотив (София). Столичните "железничари" дължат пари на Кокала още от времето, когато той беше треньор в "Надежда", пише "Меридиан Мач".

препоръчано

Велев вече е пуснал жалба до лицензионната комисия на БФС, в която настоява Локомотив (Сф) да не получи разрешение да участва в следващото първенство, ако "червено-черните" не му платят дължимите пари. Босът на Локомотив Николай Гигов уволни Кокала в началото на месец август миналата година, но и до ден днешен не е платил обезщетение на треньора за това.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 32
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК