BG EN

Коледен подарък вбеси феновете на Арсенал

Спорт шоу

Коледен подарък вбеси феновете на Арсенал

2775
на 08.11.2012
Коледен подарък вбеси феновете на Арсенал
Автор:   Иван Атанасов

Маркетинговият отдел на английския футболен клуб Арсенал си навлече гнева на десетки хиляди запалянковци

Маркетинговият отдел на английския футболен клуб Арсенал си навлече гнева на десетки хиляди запалянковци. Причината -  представители на топчиите изпратили над 20 000 празнични кутии на по-младите червено-бели привърженици. В тях обаче, вместо красив талисман, феновете заварили картички на напусналите звезди - Робин ван Перси и Александър Сонг, които подписаха съответно с Манчестър Юнайтед и Барселона през зимния трансферен прозорец. [caption id="attachment_9830" align="alignleft" width="310"] Картичката, предизвикала смут у феновете на Арсенал ![/caption] "Това е позор. Шефовете ни успяха да продадат най-добрите си футболисти и да завишат цената на абонаментните карти, но парите им явно не са стигнали за нови новогодишни картички", написаха гневни фенове в социалната мрежа Yahoo. Най-доволни от трагикомичната случка останаха привържениците от вечния враг Тотнъм, които философски посочваха, че със спестените пари Арсен Венгер най-вероятно ще куп и Меси и Кристиано Роналдо на Нова година.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК