ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трийсет и двама души са убити при двойното нападение с коли-бомби на групировката "Ислямска държава (ИД) в контролираните от бунтовниците райони северно от Алепо, съобщи днес Сирийският център за наблюдение на човешките права, цитиран от АФП и БТА.
препоръчано
Двата атентата бяха извършени снощи в райони на Алепо, контролирани от сирийския клон на Ал Каида - "Фронта ан Нусра". ИД иска да отвори нов фронт и се опитва да се установи в провинция Алепо (Халеп), където вече контролира няколко селища, заяви пред АФП директорът на центъра Рами Абдел Рахман.
свързани новини
Кола-бомба уби четирима души в Луганска област
3823
на 05.04.2015
САЩ разширяват трасетата през Ормузкия проток край бреговете на Оман
8530
преди 5 часа
Ледниците в швейцарските Алпи се топят с умопомрачителна скорост
8624
преди 6 часа
Анди Бърнам може да стане премиер на Великобритания още на 20 юли
8444
преди 6 часа
Франция обмисля реципрочни мерки след дипломатическия разрив с Буркина Фасо
11907
преди 7 часа


