ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Още един ключов кадър на ГЕРБ се оттегля от поста?
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ТОВА СА ТЕ! ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-то Народно събрание (ПЪЛЕН СПИСЪК)
Предложиха на Радев да направи министерство, което ще спаси България от изчезване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Миа - първата внучка на Христо Стоичков, е на малко повече от две седмици, но вече има първата фотосесия зад гърба си.
препоръчано
Невръстната госпожица бе заведена от майка си Мика в студиото на фотографката от Маями Дженифър Ариел. Тя сподели в своята страница във "Фейсбук", че малката й клиентка не е искала да пропусне нищо от сесията си и с Мика са се видели в чудо, докато я приспят.
"Благодаря на Jennifer Ariel Photography за търпението и невероятното майсторство при работа с децата. Аз съм изключително доволна от днешната фотосесия. Вие сте най-добрите!", написа пък дъщерята на Стоичков на свой ред.
Фотосесия за новородени във въпросното US-студио струва 375 долара.
свързани новини
Ало-измамници атакуват майката на Христо Стоичков (ОБНОВЕНА)
41551
на 02.10.2016



Стоичков стана дядо на момиченце! Вижте как кръстиха детето
62290
на 28.09.2016
Стоичков блести в чужбина
15712
на 26.09.2016


