ГОРЕЩО
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
64-годишен велосипедист е пострадал при пътен инцидент в град Нова Загора, след като е отнел предимство. Инцидентът е станал на 23 август в 10,05 часа на кръстовище с улици „Васил Левски” и „Поборническа”.
препоръчано
Това съобщиха от ОДМВР-Стара Загора.Велосипедистът не е спрял на знак „Стоп” и е бил ударен от лек автомобил „Фолксваген Пасат”, управляван от мъж на 37 години от с. Баня. Пострадалият е откаран в МБАЛ-Сливен с наранявания по главата, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
30542
преди 6 часа
Голям пожар в шивашки цех в Перник
8964
преди 8 часа


