ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Левски" ще се раздели с половин отбор през лятото. От клуба със сигурност си тръгват чужденците Джереми де Ноойер и Антонио Аниете. Договорите на холандския халф и испанския нападател изтичат и няма да бъдат подновени.
препоръчано
Най-вероятно те ще бъдат последвани от полузащитника Георги Костадинов, който още не е удължил контракта си. С неясно бъдеще е Сърджан Лукин, а след привличането на вратаря Божидар Митрев в тази категория попада и сърбинът Боян Йоргачевич.
Клубът ще направи пореден опит да се раздели и с шведския защитник Симон Сандберг. Лятната селекция на тима ще бъде ориентирана към привличането на български футболисти, пише "Тема Спорт".
Гибона скочи на играчи на "Левски"
41977
на 14.03.2017
ЕКСКЛУЗИВНО! Мощна промяна в "Левски" - легендарен президент спасява "сините"!?
79241
на 16.03.2017


