ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Колумбийските власти обявиха екологична тревога в югозападния департамент Путумайо, след като бунтовници нападнали камиони с петрол, предаде агенция Notimex. Инцидентът станал в близост до границата с Еквадор. Бунтовниците от Революционните въоръжени сили на Колумбия (ФАРК) взривили автоцистерни с петрол, в резултат на което се образувал петролен разлив от 10 000 галона (около 40 000 литра). При това, след нападението бунтовниците отворили крановете на цистерните, за да се излее петролът на земята. Площта на замърсяването не е установена, но има опасност от замърсяване на водни източници, захранващи близките селища.
препоръчано
Петролът тръгна надолу след първия кръг преговори между САЩ и Иран
2547
преди 23 минути
Китай спря износа на технологии към 10 американски компании
4060
преди 52 минути
Премиерът на Великобритания Киър Стармър подаде оставка
9195
преди 2 часа


